Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGRIM
Mirosław Bladowski
ul. Sędzickiego 12
83-300 Kartuzy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 58 684 05 33

Przedstawiciel handlowy:

Łukasz 509 133 459

Marek  789 338 208

Serwis:

Łukasz 509 133 463

Godziny otwarcia:
8.00 - 15.00

Imię i nazwisko

Skorzystanie przez Państwa z formularza kontaktowego wymaga podania imienia nazwiska oraz adresu email. Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. Użycie formularza kontaktowego jest jednoznaczne z wyrażeniem przez Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Mirosław Bladowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Agrim Mirosław Bladowski z siedzibą w Kartuzach przy ul. Sędzickiego 12.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone za pośrednictwem formularza kontaktowego, nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Informujemy, że w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługują Państwu następujące prawa:prawo dostępu do Państwa danych, prawo żądania sprostowania lub uzupełnienia danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych, prawo żądania usunięcia danych, prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych, prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Państwa dane mogą być przekazywane innym podmiotom, w szczególności administratorowi serwera strony internetowej oraz administratorowi serwera poczty elektronicznej.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i stanowi warunek umożliwiający udzielenie odpowiedzi na przesłane zapytanie.

[ ... ]